Zpět na předchozí stránku

Únor 2012

dgp.cz vám přínáší daší díl zcela nepravidelné termínovky sportovních i jiných akcí, tentokrát na měsíc únor 2012.

4. - 5. února - Toblach-Cortina, ITA; 30 km FT, 42 km CT; www.dobbiacocortina.org  
4. - 5. února - Orlický maraton, Deštné v Orlických horách; 20 km FT, 20 / 40 km CT; www.orlickymaraton.cz
4. - 5. února - König Ludwig Lauf, Oberamergau, GER; 50 / 23 km FT, 50 / 23 km CT; www.koenig-ludwig-lauf.com  
4. - 5. února - Telnická 15; propozice v příloze
4. února - Apkart Alaukstam, LVA; 42 km FT; www.apkart-alaukstam.lv
5. února - Internationaler Steiralauf 2012, Bad Mitterndorf, AUT; 25 / 50 km CT, 30 km FT; www.steiralauf.at 
5. února - Boehmerwaldlauf, Langlaufzentrum Schöneben, AUT; 15 / 30 km FT; www.boehmerwaldlauf.com
5. února - Marxa Beret, Val´d Aran, ESP; 21 km / 42 km CT; www.marxaberet.com 
5. února - Šumavská 30, Nová Pec; 30 km CT; www.sumavska30.cz (spolu s Boehmerwladlaufem jediný dva závody v regionu Lipna v sezoně, bohužel v jeden den; eh....) 
7. února - Moonlight Classic, Seiser Alm, ITA; 20 / 36 km CT; www.moonlightclassic.info  
8. února - Velká cena Prahy 5, Praha - Velká Chuchle; propozice v příloze; kontrolní otázka: Jaký děda je muž na obrázcích?
10. února - BoBoloppet, Bedřichov; 90 km FT; www.boboloppet.com
11. - 12. února - La Transjurassienne, Morez, FRA; 25 / 50 km CT, 30 / 54 / 76 km FT; www.transjurassienne.com
11. - 12. února - Tiroler Koasalauf, St. Johan In Tirol, AUT; 28 / 50 km CT, 28 / 50 km FT; www.koasalauf.at
11. - 12. února - Karlův běh, Boží Dar;  21 / 47 km FT; 21 / 47 km CT; www.karluvbeh.cz
11. února - Boganův memoriál, Stříbrnice; 50 km CT; http://rac.xf.cz/prihlaskaWRCform07soloA.php?akce=Jeseniky_2012 
11. února - Rucksacklauf um den Wäldercup, Schonach, GER; 60 / 100 km CT; www.fernskiwanderweg.de  
11. února - SKIMAGAZIN Skiatlon 2012, Bedřichov; 5 + 5 km; http://tour.skimagazin.cz/propozice/skiatlon.html 
12. února - SKIMAGAZIN Gundersen 2012, Bedřichov; 10 - 15 km CT; http://tour.skimagazin.cz/propozice/gundersen.html
18. - 19 února - Langlaufmarathon Langschlag, AUT; 25,5 / 51 km CT, 25,5 / 51 km FT; www.langlaufmarathon.at
18. - 19. února - Gsieser Tal Lauf, Val Casies - San Martino, ITA; 30 / 42 km CT, 30 / 42 km FT; www.valcasies.com
18. - 19. února - MKZ, Vysoké nad Jizerou - propozice v příloze 
18. - 19. února - Ski Adventure 2012, Tři Studně; www.ski-adventure.cz
18. února - Jesenická 40, vodní nádrž Krásné u Šumperka; 20 / 40 km CT; http://jesenicka40.cz
18. února - Ledový kafe II, Švihákov; MTB; www.mtb-silnykafe.cz
19. února - Kašperská 30, Churáňov; 30 km FT; www.kasperska30.cz
19. února - Zimní triatlon, Vimperk; 5-9-7 km; http://www.czechtriseries.cz/race/details/148 
25. - 26. února - Šumavský maraton, Kvilda; 23 km FT, 23 / 43 km CT; www.sumavskymaraton.cz
26. února - Bieg bez nazwy, Jakuszyce, POL; www.sns-nartybiegowe.pl
26. února - Zimní triatlon, Jilemnice; 5-15-8 km; http://www.czechtriseries.cz/race/details/166
26. února - JeLyMan, Paprsek; http://jelyman.ssu.cz/ 

V tuto chvíli se jedná pouze o výcuc všeho zajímavého; např. desítky dalších laufů (obzvlášť ti z vás, kteří se specializujete na závody ve Švýcarsku, Rusku, Finsku, Švédsku, Norsku, Japonsku, USA, Kanadě etc.) najdete na stránkách http://www.worldloppetskier.com/News_2011/ski%20marathon%20calender.htm; budete - li však mít v mérku akci, o které si myslíte, že by měla být zveřejněna zde, dejte vědět!