Zpět na předchozí stránku

Dusmen kros 2009

Letošní Dusmen kros vydařil se po všech stránkách. Počasí až neobvykle přálo, trať byla nezvykle suchá, Dusmenů na startu požehnaně.


Roli startéra opět po letech ztělesnil jeden z otců - zakladatelů DGP i Dusmen krosu Vaska; jako zkušený borec odpálil závod tak, že to překvapilo všechny včetně něj. A v ten okamžik se zrodila první anomálie závodu: už léta si všechny ostatní borce na prvním Bonbónku vychutnával Čaj; Vaskův pokyn ho však přistihl téměř v nedbalkách a tak se z premie na Bonbónku radoval - ó hrůzo! - Anakonda.


Další specialitou letošního Dusmen krosu byl zásnubní obřad, který vedl usoplený Kadleček s upocenou Sleprťkou; slavnostní přípitek a následný pohled na to, jak se tito dva mladí, krásní a šťastní lidé rozbíhají vstříc společné budoucnosti mě vzal natolik, že jsem na zbylý tři kola ztratil dech a nohy mě rozbolely tak, jako bych sebou vláčel navíc nějakejch 30 kilo.


Další průběh závodu lze již označit za standardní. Vítězem se stal Anakonda a teoreticky by si měl odnést minus bod. Je však otázkou, jak direktoriát ohodnotí jeho nekázeň na prvním Bonbónku. Mezi Dusmenkami vcelku s převahou kralovala Lucka; v tomto případě si však nejsem jist její účastí v letošní grand prix. Každopádně by si taky zasloužila trestnejch bodů jako máku, protože absolvovat jako něžné děvče všechny čtyři kola, nechat za sebou celou řadu Dusmenů a mě zhanobit o kolo, to se prostě nedělá...


Následný večírek U Žida troufám si označit za velmi podařený. Vyhlášení bylo, pití bylo, hudba byla, Hanka nás vyhodila až na popátý a tuším že před druhou ranní a jako zlatý hřeb večera předvedl Vaska svůj střevaderoucí přednes maršála Buďonného.


Zdá se tedy, že dusmenská forma obecně graduje. Další vrchol tedy očekávejme již v neděli v Senohrabech.


Zapsal a 4 dny chodit nemohl
Stoupa


Přiloha dc033.jpg

Zásnuby

Přiloha dc079-(3).JPG

Liboj

Přiloha dc075.jpg

To je řiditel!

Přiloha dc015.jpg

Odborný dozor - Vaska & Enzo

Přiloha dc079-(25).JPG

Vlastík

Přiloha dc079-(34).JPG

Mára Leopard

Přiloha dc079-(36).JPG

Dusmenky. Prostě krásný...

Přiloha dc079-(45).JPG

Vítěz

Přiloha dc081.jpg

...to ´sou cecky...

Přiloha dc086.jpg

Máááá roztomilá Báááruško...

Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Bez komentářů

Přidat komentář