125

Výsledky - Senohraby

Hotovo. Alespoň pro letošek.

V příloze naleznete výsledky ze Senohrab. Jsou trochu zmatené ohledně rozdělení do kategorií, ale s tím si řiditelské duo jistě poradí.

K průběhu závodu - trať byla suchá a rychlá, na sluníčku bylo příjemně a když jsem byl na cca 1. kilometru, narodil se Olínovi s Kachnou David. Tím bylo částečně stanoveno i téma první části večírku U Andělů. Po přesunu torza dusmenů k Brownovi Na hřiště skupina dále pokračovala a došlo i k ladění gitár. 

Pak odjel zbytek pucmenů a zůstali jenom držáci. Otrlí dusmeni do sebe zdatně hrnuli vaječňáky a griotky (zelenou neměli), jemné dusmenky (Štěpánka) rum.

Pravé dusmenské peklo bylo rozpoutáno (v poču 4 Dusmenů) ve vlaku v cca 21:12. Zdá se, že cestující jsou na nás již touto dobou zvyklí - lze zkonstatovat, že si nás ani nevšimli. Kromě konduktéra, ale Štěpánka s ním nechtěla tancovat a on zas nechtěl tancovat s Hrndou...

Mno nic. Je na budoucím řiditeli, aby vrátil do Senohrab davy Dusmenů a cestujícím večerními vlaky z Benešova poslední listopadovou neděli nezapomenutelné zážitky, děs do tváří a problémy s inkontinencí.

Jo - a boty z okna taky nikdo nikomu nevyhodil...