137

Memoriál Divokýho 2012 - dresy!!!

Po dlouhé odmlce jsme zpět! Děly se věci, děly se i události, dělo se leccos, ale o tom se možná zmíníme někdy jindy. Hlavním tématem aktuálního článku je prezentace a nabídka. A to nejen tak ledajaká.

Ne, závodní komitét Memoriálu Divokýho ani velevážená Dusmenská lože nemá v úmyslu přesvědčovat vás o kvalitách hrnců ceptr, nedejbože kosmodisku. Možná tak ještě nějaký pojištění, vysavač nebo kurva výhodnej úvěr, ale na těchto stránkách se tentokrát nesnížíme ani k tomuhle. Prostě je tu k dispozici "jen" luxusní, výroční, limitovaná, ojedinělá, výhodná, prakticky sběratelská edice dresů ke 30 letům trvání Memoriálu Divokýho.

Všechno naleznete v příloze. Cca od úterý 4. září budou vzorky velikostí (bunda M, L, XL; kalhoty M, L; vesta L) k dispozici na KVaSu; dámské střihy se budou řešit ve středu u Žida, jistě se o nich něco dozvíte od nejblíže zainteresovaných osob.

Vyplněné objednávky z přílohy prosím zasílejte Berymu - jiri.bermann(zavináč)adventura.cz, v kopii pak na adresu info(zavináč)reltex.cz a Čajovi - mistrcaj(zavináč)seznam.cz.
Peníze prosím předem na účet 742 987 0 / 0300, aby mohla být zahájena výroba!!!! Do vzkazu pro příjemce uvádějte jméno a resumé objednávky, ať v tom není chaos.
Dotazy směřujte, kam chcete - Bery bude k dispozici pouze do 13. září; dále se obracejte s veškerými objednávkami na Čaje a zároveň přímo na Reltex - čím dříve, tím lépe. Hlavní várka dresů bude distribuována přímo na Divokym; další možnost objednávek bude již spíše ojedinělá, tak se podle toho prosím zařiďte. 
A samotné propozice na Memoriál Divokýho 2012 budou jistě již brzy!