167

DGP 2013!

Direktoriát DGP přináší ctěnému dusmenstvu základní ustanovení pro sezonu 2013! 

Ředitel Meloun se rozhodl dodržet svůj předvolební slib, a zařadil do DGP 2013 znovu běhy, které již byly kdysi (a nutno dodat, že zcela poprávu) vyřazeny a následně (ještě více poprávu) zapomenuty. Čeká nás (resp. ty bláhovce, kteří se tam vydají) tedy znovu Běh Údolím hoven, velezáživné Běchovice, Dusmen friendly Hvězda, nebo třeba předražená VK. Co se dá dělat; participující člen lože a VD Stoupa tedy alespoň prosadil pravidlo 1 dementběh = 1 běh navíc.

DGP 2013 tedy čítá neuvěřitelných 15 běhů, budeme tedy běhat, až nám z toho slezou nehty. Možná to bude znamenat rozmělnění už takhle mrzké účasti, ale direktoriát pevně věří, že na "klasikách" se opět setkáme v hojném počtu. Taky to znamená, že po závěrečném účtování mohou být bez trestného bodu i 3 borci / borky. Což ovšem zcela zásadně vyzdvihuje význam Dusmen krosu - umístění na něm (zcela tradičně) rozhoduje v celkovém pořadí v případě rovnosti bodů, až pak nastupuje další kriterium - věk Dusmena.

Letošní ročník je tedy svým způsobem průlomový; a když nic jiného, alespoň ukáže dalším řiditelům, kudy opravdu ne.

Tedy vzhůru do toho.

Dusmen si sraba vyčadí!

P.S.: Snad je každýmu jasný, že závodník, který se zúčastní VK bez účasti na Dusmen krosu, bude poplit, zneuctěn, zahanben, ponížen a bodově zařazen za posledního z účastníku Dusmen krosu.


Přiloha DGP2013.jpg

DGP 2013 - plakát

Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Bez komentářů

Přidat komentář