196

DGP 2013 - Dusmenský večírek!

Termín: 18.12.2013
Kde: restaurant STARÁ KOTELNA, Kubánské náměstí 1484 / 23A, 100 00 Praha 10 - Vršovice 
www.starakotelna.cz
Start: 19.00
Program: pití, jídlo, pití, vyhlášení výsledků, dekorování vítězů a tupení poražených, pití, tombola, pití, scénky, pití, svržení starého ředitele, pití, proslovy kandidátů, pití, volba nového ředitele, pití, plané sliby, motání, blábolení nesmyslů...
Podmínky vstupu: 
- 3 běhy
- společensky uvolněný oděv
- dobrá nálada

Pozn. editora: nespolečenský oděv se tresce basou šampáň, každý neodběhnutý běh pak jedním šáněm

Už se nemůžu dočkat...


Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Gaga

Vážené dusmenstvo a direktorstvo,
jelikož nejen po Dusmen krosu opět byla tematizována rovnost pohlaví a byl kladen důraz odmítání úlev a neoprávněných požadavků tzv. něžného pohlaví ve sportu obecně a při dusmenském zápolení zvláště, ráda bych upozornila na zásadní nekoncepčnost při uplatňování principu genderové rovnosti při posuzování výsledků závodu v Senohrabech. Je pochopitelné, že dusmenky běhají kratší tratě než muži při závodech, které ženy takto hanebně genderově znevýhodňují – jinak, jsouce ženami, prostě nemohou, a chápu, že nelze postupovat jinak, než že jsou jim započítávány výsledky na těchto diskriminujících kratších tratích. Nicméně nechápu, proč v Senohrabech, kde je pro ženy v souladu s principem rovnosti vypsána trať stejně dlouhá jako pro muže, jsou při započítávání diskriminovány ty dusmenky, které běží jedinou důstojnou trať – tedy osmičku, a zvýhodňovány dusmenky, které se pod tlakem machistické tradice rozhodnou pro pokořující a zastaralou čtyřku! Hanba direktorstvu, které takto vnáší mezi dusmeny a dusmenky genderovou nerovnost! Požaduji, aby direktorstvo v souladu se zákonem o nediskriminaci považovalo senohrabskou ženskou osmičku za jedinou regulérní ženskou trať a neuráželo dusmenky bodováním machistické čtyřky!
Sportu zdar, Gaga

mara leopard

Jen mala technicka pripominka - pred oslovenim dusmenu,dusmenek a reditelstva je nutno uctive oslovit cleny dusmenske loze.Jako mlade a snazive dusmence to pro tentokrat prejdeme bez postihu.Asi.

ředitel

Maránku:
ředitel děkuje za podmětnou připomínku ze záhrobí. Že nechám pozdravovat i zbytek mrtvé lóže.

Kateřino:
vzhledem k tvému postavení Dusmenky-novicky jsi uveřejnila velmi zajímavý příspěvek. Ještě si ho několikrát přečtu abych mu správně porozuměl a potom zvážím, jestli bych Tě neměl, za ty genderový kecy, odměnit nějakou pěknou porcí trestných bodů.

Meloun