241

E - Liška

Dusmen skončil, řiditel byl zvolen. Ale makáme dál!

Tyto stránky by vám měly i nadále zprostředkovávat informace, bez kterých se Dusmen prostě neobejde. A první z nich je tady!

"Když má někdo rád květinu, jedinou svého druhu na milionech a milionech hvězd, stačí mu ke štěstí, když se na ty hvězdy dívá. A řekne si: Tam někde, je má květina...(A.S. Exupery)..

 

Přátelé dusmeni, po devíti měsících po putování po hvězdách se vyklubalo na náš svět v pondělí večer lišče Eliška (50cm 2,82kg).

Dear Friends, nine months after wandering the stars, last night turned out to our world Eliska (Elizabeth).

 

Pokud si někdo najdete čas,  přijměte pozvaní na malou oslavu ve čtvrtek 18. 12. od 19 hod do vinárny U Sudu (http://www.usudu.cz/virtualni-prohlidka/, http://www.mapy.cz/s/eMvq) ve Vodičkově ulici naproti Novoměstské radnici pod galerii u Řečických. Nejdřív vstoupíte nahoře do Nebe, odtud sestoupíte do Pekla přes galerii hrůzy a podél chodby děsu az k baru v zadní mučírně. 

Druhé zapíjení bude v pátek 19. 12. v 20:00 ve sklepě baru U Kotvy na křižovatce Spálené a Lazarské ulice a bude spojeno s akcí Vánoční besídka (https://www.facebook.com/events/1379230382373742/?ref_dashboard_filter=upcoming).

Po oba dny bude připraven na provětraní krátký (cca 1km) orientační běh / chůze okolními průchody a hospodami. Mapa Karlák 1 : 4000, projití kontrolního bodu je spojeno s předplacenou konzumaci na heslo "Na Elišku". Free order, možné poradi kontrol: čert, fernet, socha Elišky Krásnohorské, zelená, becherovka (možno nahradit malým pivem / deckou vína). Start hromadný nebo v koedukovanych dvojicich. 

PS: mrzí mě, že jsem letos nestihl jediný dusmenský závod ani večírek a doufám, že jste si vše maximálně užili a dusmenská myšlenka žije dál.....a Dusmen si sraba vyčadí!
Liška


Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Bez komentářů

Přidat komentář