253

DGP 2015 - průběžné pořadí

Direktoři tímto dávají ve známost tolik toužebně očekávané, první průběžné výsledky DGP 2015. Reklamace časů či pořadí uplatňujte co nejdříve, ať lze sjednat nápravu.

U dětí si nejsme jisti ročníky narození, tak prosíme Dusmeny rodiče o kontrolu.
Trestné body předběžně: 
Tomas - 5 - profík
Leopard - 2 - ... no všichni víme

Cíleným lobbingem u ředitelů lze mnohé napravit. Ale i pokazit.

Trénujte!


Komentáře

Přidat komentář

Mára Leopard

Milý wbmstrSTře, tvůj dobrý nápad – psát komentáře a příspěvky (tedy pindy) na staré, dávno již přečtené a do propadliště dějin zapadlé články je sice pozoruhodný a originální, ale zcela upřímně – poněkud nepraktický. Průměrně inteligentní dusmen si souvislosti najde. Pokud tedy bude chtít. Musíš lidem víc věřit. Věř mi. Ale i tak ti děkuji. Vím, že jsi to myslel dobře a dal si s tím tolik práce. A ta krásná anglická frázička! Super, šikovnej kluk, mám z tebe radost.
Editační práva a ostatní technikálie vkladů článků na stránky DGP zde nejsou vůbec důležité. Míra nepochopení je v tomto případě hraniční. Obsah sdělení je: JAK SILNÝ KOMUNIKAČNÍ PROSTŘEDEK STRÁNKY DGP MOHOU BÝT. Tedy pokud se používají. Toť vše. Uvedený článek byl pouhým příkladem a dle mého názoru jen víc takových a podobných. Čistě mezi námi – tebe, jako zakladatele a průkopníka širokého informačního toku během celého období netrápí při pohledu na stránky DGP, že ještě v září ti nově zvolení direktóři přejí hodně štěstí a zdraví do Nového roku? Mě to znejišťuje. A proč zrovna ty – v tomto vzor a guru takto ublíženecky a nesmyslně reaguješ? To ten lobbing?
Průběžné výsledky … nevím co dodat. Jen jsem prostě nesouhlasil s tím, že je nelze vytvořit dřív než po pátém běhu jak mi bylo podsouváno. To je nesmysl. A prostě se rád podívám, kdo všechno letos běhá, kde už běžel a jak mu to šlo … nic víc.
Ke tvé údernické zmínce o práci a pak o práci po práci světlým zítřkům DGP vstříc dodám : Kdo nepracuje ať nejí!!! A také: Kdo chce, hledá způsoby a kdo nechce, hledá důvody. A víc mě nenapadá.
Jo a červené do toho netahej, buď chlap.
ML