33

Dusmen kros 2009

Letošní Dusmen kros vydařil se po všech stránkách. Počasí až neobvykle přálo, trať byla nezvykle suchá, Dusmenů na startu požehnaně.


Roli startéra opět po letech ztělesnil jeden z otců - zakladatelů DGP i Dusmen krosu Vaska; jako zkušený borec odpálil závod tak, že to překvapilo všechny včetně něj. A v ten okamžik se zrodila první anomálie závodu: už léta si všechny ostatní borce na prvním Bonbónku vychutnával Čaj; Vaskův pokyn ho však přistihl téměř v nedbalkách a tak se z premie na Bonbónku radoval - ó hrůzo! - Anakonda.


Další specialitou letošního Dusmen krosu byl zásnubní obřad, který vedl usoplený Kadleček s upocenou Sleprťkou; slavnostní přípitek a následný pohled na to, jak se tito dva mladí, krásní a šťastní lidé rozbíhají vstříc společné budoucnosti mě vzal natolik, že jsem na zbylý tři kola ztratil dech a nohy mě rozbolely tak, jako bych sebou vláčel navíc nějakejch 30 kilo.


Další průběh závodu lze již označit za standardní. Vítězem se stal Anakonda a teoreticky by si měl odnést minus bod. Je však otázkou, jak direktoriát ohodnotí jeho nekázeň na prvním Bonbónku. Mezi Dusmenkami vcelku s převahou kralovala Lucka; v tomto případě si však nejsem jist její účastí v letošní grand prix. Každopádně by si taky zasloužila trestnejch bodů jako máku, protože absolvovat jako něžné děvče všechny čtyři kola, nechat za sebou celou řadu Dusmenů a mě zhanobit o kolo, to se prostě nedělá...


Následný večírek U Žida troufám si označit za velmi podařený. Vyhlášení bylo, pití bylo, hudba byla, Hanka nás vyhodila až na popátý a tuším že před druhou ranní a jako zlatý hřeb večera předvedl Vaska svůj střevaderoucí přednes maršála Buďonného.


Zdá se tedy, že dusmenská forma obecně graduje. Další vrchol tedy očekávejme již v neděli v Senohrabech.


Zapsal a 4 dny chodit nemohl
Stoupa


Přiloha dc033.jpg

Zásnuby

Přiloha dc079-(3).JPG

Liboj

Přiloha dc075.jpg

To je řiditel!

Přiloha dc015.jpg

Odborný dozor - Vaska & Enzo

Přiloha dc079-(25).JPG

Vlastík

Přiloha dc079-(34).JPG

Mára Leopard

Přiloha dc079-(36).JPG

Dusmenky. Prostě krásný...

Přiloha dc079-(45).JPG

Vítěz

Přiloha dc081.jpg

...to ´sou cecky...

Přiloha dc086.jpg

Máááá roztomilá Báááruško...

Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Bez komentářů

Přidat komentář