37

Prosba o pomoc!!!

Kamarád Matěj vás tímto žádá o pomoc při hledání ukradeného raftového materiálu. Je to jak z blbýho filmu - otrávenej pes, rušička GSM brány, pneumatický nůžky... Kdyby jste se potkali s někým, kdo se zbavuje matriálu tohoto typu, ozvěte se mu prosím.

 

Ahoj přátelé,

 

minulý týden došlo k násilnému vniknutí do raftové základny CK Adrenaline Centre u kanálu ve Veltrusech. Bylo odcizeno značné množství vodáckého materiálů, převážně rafty a nafukovací kanoe Yukon. Podle názoru policie nasvědčuje způsob vniknutí na předem připravenou akci.

 

Vzhledem k tomu, že se pachatelé pravděpodobně pokusí vybavení prodat, rádi bychom vás tímto dopisem informovali o podrobnostech o zcizeném materiálu a poprosili vás o pomoc při jeho hledání. Pokud by se k vám dostala informace, že někdo prodává raftové čluny nebo nafukovací kanoe Yukon, prosím dejte nám vědět. Pokud by vás napadlo, co je možné v této věci udělat, pište také. Možná i zdánlivý detail může pomoci. Velice pomůže i pokud jen přepošlete tento dopis na dalším vodákům které znáte a máte na ně kontakt.

 

Pro upřesnění zmizely raftové čluny značky Robfin 400 a 420 v červené, šedé, žluté a modré barvě vždy v kombinaci s černou. Všechny byly na přídi označeny jmény světových řek - Zambezi, Ganga, Brahmaputra, Karnali, Colorado, aj. Modrý raft byl vyroben v „expediční" verzi, tzn. měl odvazovací dno, což je v podstatě unikátní. Dalším specifickým znakem jednoho z červených člunů je, že nemá úchyty na nohy v podobě jednoduchých popruhů, ale úchyty jsou uzavřeny a tvoří jakoby kapsu na chodidlo. Rafty byly sbaleny v tmavě modrých obalech s nápisy světových řek (viz. výše). Všechny nafukovací kanoe Yukon (taktéž výrobce Robfin) jsou žlutošedé, pouze v trojmístné verzi X3 modrošedé. Yukony jsou označeny na špičkách pořadovými čísly. Kanoe byly sbaleny v tmavě modrých obalech s popruhy na záda a byly popsány pořadovými čísly. Ostatní vybavení, tzn. vesty a neopreny jsou červenočerné s výrazným potiskem AC Adrenaline Centre.

 


Při vloupání byl dále odcizen vlek za osobní auto od firmy Agados, registrační značky 1L5 9097. Je to malý nebrzděný vlek s pozinkovanými bočnicemi a šedou plachtou s velkým modročerným potiskem na obou bocích s nápisem XWAVE - Rafting Klub Jablonec nad Nisou.

 

Předem díky za jakékoliv informace či nápady. Za informace vedoucí k navrácení našeho vodáckého materiálu nabízíme odměnu.

 

V Praze dne 18.11. 2009 Matěj Zapletal

 

Případné informace zasílejte na:

 

MAD MAT SPORT s.r.o.
CK Adrenaline Centre
Školská 34
110 00 Praha 1Tel.: +420 222 230 205
Mob.: +420 603 440 798
E-mail: info@adrenalinecentre.cz
Web: www.AdrenalineCentre.cz

 


Přílohy

Bez příloh

Komentáře

Přidat komentář

Bez komentářů

Přidat komentář